ŞEHİR YAŞAM PORTALI
En eyce haber portalı

Yetişkin Hayatından Kaçmak İçin Bebek Gibi Yaşıyor

24 yaşındaki ABD’li kadın, yetişkin hayatından kaçış için bebek gibi yaşıyor ve öyle gün içinde öyle davranıyor. Bebek bezi bağlayan Heidi isimli genç kızın ağzından emzik de düşmüyor.

SEVGİLİSİNE “BABACIĞIM” DİYE SESLENİYOR

Bebek gibi oyuncaklarla oynamayı seven genç kız, kendisi gibi yaşayanların olduğu bir topluluğa da üye. Erkek arkadaşına “babacığım” diye seslenen kadın adını açıklamasa da kendisi gibi yaşayan pek çok insanın varlığından bahsediyor.

Yetişkin Hayatından Kaçmak İçin Bebek Gibi Yaşıyor
HER ŞEY YETİŞKİN HAYATINDAN KAÇMAK İÇİN

Bebekler gibi giyinip tüm gününü oyun oynayarak ve uyuyarak geçiren genç kız, bu sayede yetişkinlere ait tüm dertlerden de sıyrıldığını anlatıyor. Bu hayatı yaşayanlarla zaman zaman buluştuklarından bahseden yetişkin bebek, “Özel bir yerde hepimiz bebek kıyafetleri giyiyoruz, çizgi film izliyoruz ve oyunlar oynuyoruz” dedi.

Yetişkin Hayatından Kaçmak İçin Bebek Gibi Yaşıyor
“CİNSELLİK İLE BİR İLGİSİ YOK”

Oregon’da yaşayan Heidi, bu konunun cinsellik ile bir ilgisi olmadığı konusunda ise ısrarcı. bunun sadece gerçek dünyanın endişelerinden kaçış anlamına geldiğini söylüyor.

Kendisine bu halinin cinsel ilişki esnasında da sürüp sürmediği ile ilgili pek çok soru geldiğini anlatan ABD’li genç, buna “kesinlikle hayır” cevabını veriyor ve “yatakta diğer insanlar gibiyiz” diyor.

Arkadaşlarının bu durumdan haberdar olduğunu ancak ailesinin haberdar olmadığını söylerken, 7/24 bebek gibi davranmadıklarını, Little Space isimli topluluğa üye olan tüm insanların da normal gündelik faaliyetleri olduğunu ekliyor.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.