ŞEHİR YAŞAM PORTALI
En eyce haber portalı

Sadece 2 Kaşığı Vücuttaki Zehri Temizliyor!

İçeriğindeki zengin mineral yapısı sayesinde kemik gelişiminde oldukça faydalıdır.İçeriğindeki zengin mineral yapısı sayesinde kemik gelişiminde oldukça faydalıdır.2 Kemik gelişiminde, yapısında bulunan bazı maddeler nedeniyle oldukça faydalıdır.Kemik gelişiminde, yapısında bulunan bazı maddeler nedeniyle oldukça faydalıdır.

3 Safra kesesinde oluşan taşların dökülmesinde, bronşite aynı zamanda da nefes darlığına iyi geldiği bilinmektedir.Safra kesesinde oluşan taşların dökülmesinde, bronşite aynı zamanda da nefes darlığına iyi geldiği bilinmektedir.4 Günde iki kaşık yenilen tahinin bir kilo biftekte yer alan proteinin olduğu söylenmektedir. Günde iki kaşık yenilen tahinin bir kilo biftekte yer alan proteinin olduğu söylenmektedir.

5 Vücuda alınan ağır metaller, zehirli bileşikler, radyasyon ve bazı ilaçların yarattığı toksinlere karşı koruma sağlar. Vücuda alınan ağır metaller, zehirli bileşikler, radyasyon ve bazı ilaçların yarattığı toksinlere karşı koruma sağlar.6 E, C ve B vitaminleri açısından zengindir. Hücre yapısının bozulmasını engeller. Yaraların iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olur.E, C ve B vitaminleri açısından zengindir. Hücre yapısının bozulmasını engeller. Yaraların iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olur.7 Yaşlanmaya bağlı hafıza kayıplarının (Alzheimer) önlenmesinde olumlu etkisi olduğu kanıtlanmıştır.Yaşlanmaya bağlı hafıza kayıplarının (Alzheimer) önlenmesinde olumlu etkisi olduğu kanıtlanmıştır.

8
E vitamini çok güçlü bir antioksidandır. Tahinde çok miktarda bulunan E vitamini ile tüm bu yararları da vücudumuza kazandırabiliriz….

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.