ŞEHİR YAŞAM PORTALI
En eyce haber portalı

Kapısız Soyunma Kabini !

Antalya’da bulunan, Küçük Çaltıcak Günübirlik Piknik ve Mesire Alanı’ndaki soyunma kabinlerinin kapısının olmaması, tepki çekiyor. Kabin girişine havlu açarak çözüm üreten Antalyalılar, yakınlarının üzerlerini değişmesine yardımcı oluyor.Yakınları üzerini değişirken kabin önünde havluyla bekleyenleri gün boyunca görmek mümkün.

Kapısız Kabinine Vatandaştan Havlulu Çözüm
GİRİŞ 20 TL AMA HİZMET YOK

Turizmin başkenti Antalya’da, hafta sonları piknik yapıp denize girmek için Kemer yolu üzerindeki Küçük Çaltıcak’a gelen kent sakinleri, kapısız soyunma kabinlerinden şikayetçi. Mesire ve piknik alanına giriş için araç başına 20 TL ödediklerini söyleyen vatandaşlar, karşılığında hizmet alamadıklarını belirtiyor.

Kapısız Kabinine Vatandaştan Havlulu Çözüm
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI ŞAŞKIN

İş güvenliği uzmanı Duygu Karakaya, ailesiyle birlikte geldiği Küçük Çaltıcak’ta soyunma kabinlerini gördüğünde şaşkınlığa uğradığını belirtti. Karakaya, “Plaj ve deniz ülkemizin değerleri. Buraya girerken otomobil başına 20 lira ücret ödüyoruz. Fakat karşılığında hiçbir hizmet almıyoruz. En önemlisi vatandaşın üzerini giyip çıkartacağı soyunma kabinlerinin bir kapısı bile yok. Tuvaletler temiz değil. Duş problemi var” dedi.

Kapısız Soyunma Kabinine Vatandaştan Havlulu Çözüm
“KAPISI AÇIK SOYUNMA KABİNİ OLMAZ”

Ailesi ile birlikte piknik yapmaya gelen Orhan Çelikel de soyunma kabinlerinin kapısız olmasına tepki gösterdi. Çelikel, “Bu mantıksız bir soyunma kabini. Kapısı açık soyunma kabini olamaz. Bu sorun acilen çözülmeli” diye konuştu.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.