ŞEHİR YAŞAM PORTALI
En eyce haber portalı

Hanzade’ye Yoğun ilgi !

17. MÜSİAD Expo Fuarı’na Hanzade markasıyla katılan Ülkü Grup’un standı, katılımcılardan büyük ilgi gördü. Aynı zamanda Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şube Başkanı da olan Ümit Ülkü, önümüzdeki yıl ihracatına başlamayı hedefledikleri Hanzade markasının standında, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan’ı ağırladı.

İhracat atağı başladı
Ülkü, Hanzade markasının dünyaya duyurmak için çalışmaların başladığını dile getirdi. Ümit Ülkü, “Yarım asrı aşkın tecrübesiyle hizmet veren Ülkü Grup, çağın gerekliliklerini yakalayabilmek için üstün kalite ve hizmet anlayışıyla sektöre yeni markalar kazandırmayı sürdürüyor. Büyük bir boşluğu dolduran Hanzade; en kalite ürünleri en uygun fiyata sunarken, bir yandan da ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla ihracat yapmaya hazırlanıyor. Katıldığımız bu fuarda da, gerekli adımları attık” diye konuştu. Ülkü ayrıca, Türkiye’nin kalkınmasının üretim, markalaşma ve ihracatı artıracak hamlelerle mümkün olduğunu sözlerine ekledi.

“Kadın istihdamına, pozitif ayrımcılık”
Yerli ve milli bir marka yaratarak kadın istihdamına katkıda bulunduklarını belirten Ülkü Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Ülkü, “Üretimde pozitif ayrımcılık yaparak, genç hanımefendilerden oluşan moda tasarımcı kadromuzla ürünlerimizi geliştiriyoruz. Hanzade, 2019 yılında kaliteyi dünya ile buluşturacak” ifadesini kullandı. Hanzade’nin standını MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan’ın yanı sıra, AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tim, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile birçok işadamı ve MÜSİAD üyeleri de ziyaret etti.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.